بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مدیران آینده کاملا محفوظ می باشد

ابزارهای اجایل

ابزارهای اجایل
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/07/19 0 نظر 320 بازدید

در توسعه اجایل، هدایت بعنوان مدیریت پروژه، ساده ترین کار نیست. پرش بین اسکرام روزانه و اسپرینت بعدی، تمرکز بر روی کار را سخت میکند. ابزارهای توسعه اجایل، نیازهای شما را برآورده میکنند .

چندین ابزار اجایل موجود میباشد. برخی از آنها به شرح زیر است :

JIRA


جیرا ابزاری است که توسط شرکت استرالیایی Atlassian ساخته شده است و برای ردیابی مشکل، ردیابی ایراد و مدیریت پروژه استفاده میشود. اشکالات و ایرادات مربوط به نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل میباشند. داشبور جیر از بسیاری از توابع و ویژگی های مفید تشکیل شده است و باعث ایجاد عملکرد مدیریت ایمن مسائل میشود.
ویژگی های نرم افزار اجایل :

ردیابی موضوع
ردیابی اشکالات
بردها
اپیک ها (داستان)
فیلدهای سفارشی
 


CLICKUP

 
کلیک آپ یک از ابزارهای مدیریت اجایل میباشد و مورد استفاده هر شخصی است که متدلوژی اجایل را به کار میبرد. کلیک آپ، تنها ابزار مدیریت پروژه است که هدف آن ” حرکت سریع و آسان ” است. کلیک آپ، در دست برخی از معروف ترین تیم های اجایل، از جمله گوگل و اپل است! این برنامه رایگان است، بنابراین تیم میتواند از کلیک آپ استفاده کند.

ویژگی های نرم افزار اجایل :


اپیک بسازید
از نکات استوری استفاده نمایید
عملکرد اسپرینت را ارزیابی کنید
برآوردهای زمانی
تاریخ شروع و موعد مقرر
ردیابی زمان


GITHUB


گیت هاب یکی از بزرگترین سرویس های میزبان Git است که توسعه دهندگان میتوانند تمامی کدهای خود را برای تعداد زیادی از پروژه بر روی آن ذخیره نمایند. گیت هاب، امکان ویرایش کد را در زمان واقعی برای تمامی تیم فراهم میکند. گیت هاب همچنین با بسیاری از ابزارهای دیگر یکپارچه شده است، بنابراین بسیاری از افراد مانند توسعه دهنده و صاحب محصول میتوانند همزمان روی یک کد کار کنند.

مدیر پروژه میتواند گیت هاب را برای تیم فراهم کند و شامل ابزارهای مدیریت پروژه است که به مدیر پروژه کمک میکند تا آنچه را که تیم توسعه روی آن کار میکند، بررسی کند.

ویژگی های نرم افزار اجایل :


ردیابی موضوع
تذکر ها (یادآوری ها)
برچسب ها
پیوند مسائل و استخراج درخواست ها


LEANKIT


لین کیت، به خوبی برای تیم های چند منظوره کار میکند و که این میتواند میتواند برای boardهای اسکرام و کانبان مفید باشد.

ویژگی های نرم افزار اجایل :


تمپلیت های نمایشی برای هیئت مدیره
پیگیری مشکلات و اشکالات
مدیریت نمونه کارهای پروژه
استاندارها و گزارش گیری ناب
 

PLANBOX


پلن باکس، ابزاری است که روند چارت های Burndown را ردیابی میکند. با استفاده از پلن باکس، همه میدانند که شما چقدر به اتمام اسپرینت نزدیک هستید. نمودارهای Burndown، مهمترین قسمت چرخه اجایل هستند. پلن باکس همچنین گزارشات ایرادات مشتری را یکپارچه کرده و آن ها را برطرف میکند و برای طیف وسیعی از کاربران مفید است.

پلن باکس، دارای ویژگی های گزارش گیری میباشد که بازبینی وضعیت و محدوده هایی که نیاز به بهبود روزانه اسکرام دارند را آسان مینماید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات