استراتژی ورود به بازار

استراتژی ورود به بازار
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته

اگر در حال برنامه ریزی برای ارائه یک محصول جدید هستید و مطمئن نیستید که از کجا باید شروع کنید، استراتژی ورود به بازار (Go To Market) باید در ابتدا در دستور کار شما باشد. بزرگ‌ترین اشتباهی که می‌توانید قبل از رونمایی از محصول خود مرتکب شوید، آماده نشدن بر اساس استراتژی است که برای ورود به بازار نیاز است. با استراتژی مناسب، می توانید مطمئن شوید که محصول شما حتی در یک بازار شلوغ نیز جایگاه خود را پیدا می کند.

 چه چیزی در استراتژی ورود به بازار (GTM) وجود دارد؟

به طور کلی، هر چیزی که می تواند شانس شما را برای ارائه موفق محصول افزایش دهد، می تواند زیر چتر استراتژی ورود به بازار  شما قرار گیرد.

در اینجا چند ایده برای توسعه یک استراتژی موثر برای ورود به بازار وجود دارد:

  • بازار هدف خود را روشن کنید
  • در مورد نحوه رقابت تحقیق کنید
  • رویکرد رونمایی از محصول خود را مشخص کنید

با این حال، قبل از اینکه وارد این فرآیند شوید،سعی کنید به درک کاملی از بازاری که می خواهید وارد آن شوید و چشم‌انداز بلندمدتی که برای محصول خود متصور هستید، برسید. آخرین چیزی که می‌خواهید اتفاق بیفتد این است که محصول ارائه شده شما کمتر از انتظارات مشتری باشد، و شما و تیمتان را مجبور به تصحیح مسیر کنید، یا بدتر از آن، محصول را برای عرضه مجدد از قفسه‌های شلف فروشگاه بیرون بکشید.

شما می توانید استراتژی ورود به بازار را به عنوان یک چتر نجات برای محصول خود در نظر بگیرید. پیش از پرتاب، آماده سازی شما چیزی است که مسیر را تثبیت می کند و احتمال برخورد محصول به هدف مورد نظر شما را به حداکثر می رساند. ارسال یک محصول به بازار بدون استراتژی مناسب شبیه سقوط آزاد از آسمان است، به این امید که چندین مایل پایین تر در زمین درست فرود بیایید.

 در این دوره آموزشی سعی شده است تا تمامی چیزهایی که برای ایجاد یک استراتژی ورود به بازار نیاز دارید ارائه شود تا بتوانید یک استراتژی عالی برای محصول موفق بعدی خود ایجاد کنید. در پایان این دوره، شما به همه چیزهایی که برای ایجاد و اجرای استراتژی برای سوق دادن محصول خود به سمت موفقیت در بازار نیاز دارید، مجهز خواهید شد.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
پیمایش به بالا